Studentka WZiE – Patrycja Fyda – panelistką debaty otwarcia XI Europejskiego Kongresu Finansowego | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-28

Patrycja Fyda
Patrycja Fyda (absolwentka I stopnia i jednocześnie studentka II stopnia kierunku analityka gospodarcza) zakwalifikowała się do uczestnictwa w Akademii XI Eurpejskiego Kongresu Finansowego, który odbył się w dniach 13-15 września 2021r. w Sopocie.

Podczas Kongresu Studentka uczestniczyła w debacie otwarcia Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego pt. “Co zmienilibyśmy w Polsce i Europie?” oraz debacie oksfordzkiej  „Polska nigdy nie znajdzie się w czołówce dziesięciu najbardziej innowacyjnych państw świata”.

O wyborze do grona uczestników tego prestiżowego wydarzenia zdecydowały napisane przez uczestników eseje. Patrycja Fyda jest autorką eseju pt. "Pandemia a digitalizacja – przeszłość i przyszłość przedsiębiorców".

Gratulujemy!

Fotografie: European Financial Conngress www.efcongress.com