Kolejny lockdown w Polsce? – ekspert WZiE prof. Tomasz Korol dla Forbes | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-27

Kolejny lockdown w Polsce? – ekspert WZiE prof. Tomasz Korol dla Forbes

PHoto_covid
Kolejny lockdown w Polsce? Gospodarka tego nie wytrzyma -  zdaniem eksperta ds. sytuacji finansowej przedsiębiorstw oraz konsumentów, prodziekana ds. nauki na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, dr hab. inż. Tomasza Korola.

Zdaniem ekonomisty wprowadzenie kolejnego lockdownu przyniosłoby katastrofalne skutki dla firm, które już i tak borykają się z licznymi problemami. Cały artykuł znajduje się na stronie Forbes.

Forbes to jeden z najbardziej opiniotwórczych tytułów prasowych o tematyce ekonomicznej i biznesowej według Instytutu Monitorowania Mediów.