Dołącz do programu Nordea Graduate i zdobądź atrakcyjną pracę | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-01-31

Dołącz do programu Nordea Graduate i zdobądź atrakcyjną pracę

NORDEA
Czy jesteście gotowi, aby rozpocząć swoją karierę? Dołączcie do Nordea Graduate Programme i stań się częścią utalentowanego zespołu! Firma Nordea poszukuje osób, które dołączą do programu od 1 września 2024 roku.

Nordea Graduate Programme to 2-letni program, który rozpocznie się 1 września 2024 roku. W tym okresie będziecie kształcić się zgodnie z planem nauki, pracując w różnych zespołach z jasnymi celami edukacyjnymi. Dołączenie do programu będzie dla was ważnym doświadczeniem, które będzie miało realny wpływ na wasz rozwój. Wszystko, czego się nauczycie, będzie solidnym fundamentem, na którym zbudujecie swoją przyszłą karierę.

Aby zostać zakwalifikowanym do programu, należy posiadać:  

  • Tytuł magistra do 1 września 2024 roku,  
  • Maksymalnie dwuletnie doświadczenie zawodowe po ukończeniu studiów, 
  • Doskonałą znajomość języka angielskiego. 

Cenimy również kandydatów, którzy posiadają niektóre z poniższych cech:

  • Gracze zespołowi z proaktywnymi i nastawionymi na współpracę postawami, 
  • Pozytywne, zmotywowane i inspirujące nastawienie, 
  • Ciągła ciekawość rozwijania kompetencji osobistych, umiejętności zawodowych i poszukiwania możliwości uczenia się.

W naszym programie stawiamy na integrację społeczne. W dzisiejszym świecie, gdzie wiele wydarzeń ma miejsce online, a praca zdalna stała się powszechna, firma Nordea zdaje sobie sprawę, że interakcje społeczne i spotkania twarzą w twarz nadal są bardzo ważne. Tworzymy forum wymiany wiedzy, gdzie możesz nawiązać kontakty z innymi absolwentami z różnych krajów i spotykać się z nimi osobiście na bootcampach i warsztatach. Przyjdź taki, jaki jesteś. Wszystkie perspektywy są wysoce cenione w Nordea. Wierzymy, że nasze zróżnicowane doświadczenia pomagają nam podejmować lepsze decyzje i osiągać silniejsze wyniki. Innymi słowy, wierzymy, że wielkie umysły nie myślą podobnie i wszystkie perspektywy są cenne w podróży ku czemuś lepszemu. Pracując z nami, odkryjesz przestrzeń do bycia sobą, z możliwością osiągnięcia więcej, niż się spodziewałeś, we współpracy z innymi. 

Aplikuj do programu

231 wyświetleń