J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. Hamilton stanowi grupę firm zlokalizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej świadczących szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

• szeroki zakres akredytowanych analiz laboratoryjnych żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów, próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej
  • badania marketingowe, w tym konsumenckie testy produktów
  • badania sprzętu elektrycznego i elektronicznego na zgodność z dyrektywą RoHS
  • usługi rzeczoznawczo-kontrolne i spedycja
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek
  • szkolenia

Więcej o firmie J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z ponad 70- letnim doświadczeniem, która nieustannie się rozwija. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w całym kraju.

Szukamy ludzi wszechstronnych, o szerokich horyzontach, z pasją i ciekawością. Liczy się dla nas otwartość, chęć nauki i rozwoju, umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie.

Troszczymy się o naszych pracowników zapewniając różnorodność benefitów pozapłacowych, a oferowane przez nas świadczenia dodatkowe kierowane są nie tylko do pracowników, ale również bliskich im osób.