Metsä | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Metsä

Metsä Group jest fińską firmą, która jest prekursorem bioekonomii — wykorzystuje drewno pozyskiwane z odnawialnych lasów północnych, zarządzanych w sposób zrównoważony.

Więcej o firmie Metsä

Sadzimy 4 nowe drzewa w zamian za 1 ścięte. Na rynku istniejemy od 1934 roku i ciągle się rozwijamy. Metsä Group specjalizuje się w zróżnicowanych produktach z drewna oraz usługach związanych z lasami. Produkty takie jak Mola, Lambi, Serla oraz Tento są dostępne na polskim rynku. Obecnie dla naszej firmy pracuje około 9 300 osób.

Metsä Group Services to Centrum Usług Wspólnych. Na trójmiejskim rynku jesteśmy od 2012 roku. W naszej codziennej pracy zajmujemy się procesami finansowymi i księgowymi dla wszystkich spółek Grupy.

Ścieżka karier jest tak skonstruowana, że możesz ze stażysty przejść na juniora, a z juniora na specjalistę, następnie seniora, a później experta. Każdy może awansować! W Metsä wprowadziliśmy też wiele programów, benefitów i możliwości rozwoju naszych pracowników. Każdy kto dołączy do naszej grupy może skorzystać z: Szkolenia zewnętrzne – prowadzone przez firmy z wieloletnim doświadczeniem w rachunkowości lub szkolenia umożliwiające poszerzenie swoich miękkich kompetencji. Szkolenia wewnętrzne – dokształcanie od podstaw Exela po zaawansowane formy. Program współfinansujący studia, kursy, szkolenia po za ofertą firmy.