Dr Magdalena Popowska i dr Barbara Geniusz-Stepnowska Mentorkami programu ONZ | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-10-11

Dr Magdalena Popowska i dr Barbara Geniusz-Stepnowska Mentorkami programu ONZ

Mentorki
Dr Magdalena Popowska oraz dr Barbara Geniusz-Stepnowska zostały Mentorkami w prestiżowym Programie Stowarzyszenia Organizacji Narodów Zjednoczonych: “Ambasador Zrównoważonego Rozwoju”. Po sukcesie poprzedniej, licealnej edycji, nadszedł czas na edycję studencką, w której za zadanie będą miały mentorować jednego zdolnego studenta, bądź studentkę.

Program ma na celu zachęcić młodzież do czynnej działalności lokalnej i wprowadzania zmian przyczyniających się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals, SDGs), w sposób przystępny dla każdego. Uczestnicy, czyli Ambasadorzy, będą zobowiązani zrealizować przynajmniej dwa projekty przyczyniające się do założeń Agendy 2030 w Polsce.

Program gwarantuje realizację projektów pod okiem mentorów - ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Przewidziane są również warsztaty, oraz szkolenia dla Ambasadorów. Dla twórcy najlepszego projektu oczekuje nagroda w postaci miesięcznego stażu w Santander Bank Polska, który jest partnerem strategicznym Programu. Dodatkowo, nagrodzone zostaną cztery wyróżniające się projekty.

Dziękujemy za zaufanie. Jest to wielkie wyzwanie, ale też wielka radość, że możemy wspólnie działać z młodymi ludźmi na rzecz 17 celów i .....więcej. Zapraszamy studentów do aplikowania oraz mamy nadzieję, do zobaczenia!  – mówią nowo wybrane Mentorki

Więcej informacji o Programie znajduje się na stronie UNA Poland.

Gratulujemy!

75 wyświetleń