IV zjazd Katedr Przedsiębiorczości i Innowacji | Faculty of Management and Economics at the Gdańsk University of Technology

Page content

IV zjazd Katedr Przedsiębiorczości i Innowacji

Pierwszy Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości i Innowacji odbył się w 2016 roku, dzięki inicjatywie prof. UEK dr hab. Krzysztofa Wacha. Kolejne zjazdy zorganizowane w ośrodkach w Łodzi i w Warszawie utrwaliły bardzo wysokie standardy, zarówno merytoryczne jak i organizacyjne. Nasze plany pokrzyżowała pandemia, ale już niebawem Katedra Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, zaszczycona możliwością kontynuowania tej znamienitej tradycji, dołoży wszelkich starań, by spotkanie w Gdańsku pozostało na długo w Państwa pamięci.


Program IV Zjazdu Katedr Przedsiębiorczości, 20.04.2022

HYDROMECHANIKA PG

10.15 - 11.00 Rejestracja uczestników i poranna kawa

11.00 - 11.30 Przywitanie, prof. Julita Wasilczuk

11.30 - 14.00 Workshop poświęcony edukacji z zakresu przedsiębiorczości z prof. Alain Fayolle, CREA University of Cagliari, Włochy

14.00 - 14.45 Przerwa kawowo-lunchowa

14.45 - 15.30 Przedsiębiorczość na uczelni wyższej - założenia i praktyka wdrażania (UŁ, prof. Agnieszka Kurczewska)

15.30 - 16.00 „Uczelniana Spółka celowa: wsparcie dla nauki w świecie biznesu. A może na odwrót?” (Mariusz Machajewski , Excento Sp. z o.o.)

16.00 - 16.30 „Szkoła Startup – projekt rozwoju przedsiębiorczości akademickiej na PG. Pierwsze wnioski z realizacji” (Robert Bajko, Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG)

16.45 - 17.45 Pomarzyć warto… (niespodzianka)

17.45 - 18.00 Podsumowanie, prof. Julita Wasilczuk

18.00   Kolacja integracyjna


Zjazd odbędzie się w budynku Hydromechaniki, zaznaczonym na mapce jako budynek nr 11.

CAMPUS PG - pełna mapa

LISTA W PDF Z NAMIAREM NA HOTELE 

IV Zjazd Katedr Przedsiębiorczości i Innowacji będzie czerpał najlepsze wzorce z trzech poprzednich, ale także zaoferuje nowe wyzwania intelektualne. Będziemy mówili o przedsiębiorczości społecznej, bezpośrednio jej doświadczając; podyskutujemy jak uczyć przedsiębiorczości, a naszym dyskutantem będzie nie kto inny jak Alain Fayolle. Chętni będą mogli także uczestniczyć w warsztatach o problematyce badawczej.

Liczymy na Państwa niezawodną obecność, liczymy na żywą dyskusję, liczymy też na możliwość lepszego poznania się.

Z radością pragniemy poinformować, że IV Zjazd Katedr Przedsiębiorczości i Innowacji oraz konferencja ENTIME zostały objęte patronatem European Council of Small Business oraz Central and East European Management Development Association.

Mam nadzieję, że spotkamy się w dniu 20 kwietnia 2022 r., a więc w przeddzień konferencji ENTIME, w pięknym, wiosennym i gościnnym Gdańsku.

Zjazd odbywa się w języku polskim.

Koszt: 120 PLN (Uwaga: w przypadku uczestnictwa w konferencji ENTIME, obowiązuje opłata łączna w wysokości 570 PLN. Patrz strona: https://zie.pg.edu.pl/en/entime-conference/registration-conference-fee)

Termin zgłoszeń: 15.01.2022 r. 

 

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Komitet Organizacyjny