Turkusowa organizacja w praktyce – spotkanie z Markiem Ślibodą

Zapraszamy do uczestnictwa w drugim, otwartym spotkaniu z zarządzaniem. Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej 23 stycznia w godzinach 16.15-18.00.

Gościem spotkania będzie Marek Śliboda, twórca i Prezes Zarządu Firmy „Marco” z Gliwic, określanej w literaturze jako organizacja turkusowa. 

Link do wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Firma „Marco” cechuje się wyjątkową kulturą organizacyjną oraz relacjami między pracownikami opartymi na współpracy i wzajemnym zaufaniu i co ciekawe osiąga coraz lepsze wyniki finansowe. Bliższe informacje o firmie można znaleźć w materiałach promocyjnych pt. „Zapraszamy do świata Marco”, dostępnych tutaj.

Zapraszamy! 

***

Marek Śliboda – założyciel i współwłaściciel autorsko zarządzanej gliwickiej firmy Marco sp. z o.o. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, którą ukończył w 2004 roku, a na zdobytej wiedzy, umiejętnościach i cechach charakteru oparł budowaną od 2000 roku organizację. 

Wieloletni teoretyk i praktyk zarządzania. Wizjoner i propagator społecznej odpowiedzialności biznesu. Konsekwentnie wdraża autorski sposób zarządzania przedsiębiorstwem, który sam częstokroć nazywa eksperymentem. Inspirując ludzi uczy długofalowej odpowiedzialności i zachęca do proaktywnej postawy. Dokonania Marka Ślibody oraz styl w jakim zarządzana jest jego organizacja, spotkały się z uznaniem zarówno lokalnej społeczności, jak i ogólnopolskich instytucji zajmujących się tematyką zarządzania. Styl ten był tematem licznych artykułów i audycji zarówno w mediach lokalnych, jak i ogólnopolskich, a doświadczenie Marka Ślibody zostało docenione przez organizatorów międzynarodowych konferencji i kongresów gospodarczych, w których wielokrotnie uczestniczył w roli prelegenta.