18 listopada - najważniejsza impreza tej jesieni!

Tradycyjnie, w trzecią sobotę listopada odbędzie się Zjazd Absolwentów Wydziału Zarządzania i Ekonomii. W tym roku będzie on wyjątkowy, bo jubileuszowy. Przypada bowiem 25 rocznica powstania Wydziału Zarządzania i Ekonomii.

W programie Zjazdu, oprócz wspomnień, ciekawa debata. Chcemy zaprosić Was do dyskusji na temat, który, jak się wydaje, jest bliski każdemu z nas. Work-life balance, równowaga między życiem prywatnym i zawodowym to stan, który stara się (z mniejszym lub większym powodzeniem) osiągnąć wiele z nas. Czy jest jakiś przepis na tę harmonię, jakaś uniwersalna droga do jej osiągnięcia? A może to tylko suma na pozór małych, codziennych decyzji? Chcemy dowiedzieć się, jakie są Wasze doświadczenia. Na tegorocznym spotkaniu nie pojawią się zewnętrzni goście. Chcemy, aby to absolwenci byli naszymi ekspertami. Dlatego do części panelowej dyskusji zaprosiliśmy kilkoro z Was.

Zachęcamy Was również do zajrzenia w najdalsze zakamarki pamięci i nadsyłania Waszych najbarwniejszych wspomnień związanych z okresem studiów na adres agnieszka.anielska@zie.pg.gda.pl. Czekamy na spektakularne sukcesy, równie spektakularne porażki, historie rodem z filmów grozy lub najśmieszniejszych komedii. Wspomnienia mogą mieć dowolną formę (np. fotogalerii, eseju). Zgłoszenie może być przygotowane indywidualnie lub zespołowo. Na zgłoszenia czekamy do 5 listopada! Zaprezentujemy je podczas naszego spotkania, a na autora(ów) najciekawszego zgłoszenia czeka coś wyjątkowego - zaproszenie na kolację z udziałem wybranego wykładowcy Wydziału Zarządzania i Ekonomii!

Poniżej prezentujemy ramowy program wydarzenia.

18.00część oficjalna, Dziedziniec Fahrenheita, Gmach Główny Politechniki Gdańskiej

- powitanie ze strony Władz Wydziału, jubileuszowe przemówienie Dziekan Wydziału dr hab. Julity Wasilczuk, prof. PG

- panel dyskusyjny z udziałem absolwentów Wydziału Zarządzania i Ekonomii, w którym udział wezmą: Michał Ciszak, absolwent 2002, Prezes Zarządu Procam Sp. z o. o., Magdalena Licznerska, właścicielka szkoły językowej, doktorantka WZiE, Bartek Lipnicki, przedsiębiorca, Managing Partner Alfabeat, Jacek Małolepszy, przedsiębiorca, Radomir Matczak, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Julia Rozenberg, Account Technology Strategist, Microsoft.
Prowadzenie: dr hab. Beata Basińska, prof. nadzw. PG

- 25 lat Wydziału oczami absolwentów  - prezentacja najciekawszych wspomnień