Zmarł ŚP. Leszek Sobolewski | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-07-23

Zmarł ŚP. Leszek Sobolewski

Leszek

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej z głębokim smutkiem zawiadamiają o śmierci wieloletniego Pracownika Wydziału Zarządzania i Ekonomii Leszka Sobolewskiego.

Leszek Sobolewski przez ponad 20 lat pracował na Wydziale w sekcji technicznej wspierając całą społeczność Wydziału m.in. w dostarczaniu nowych rozwiązań teleinformatycznych i zapewnieniu ciągłego funkcjonowania systemów informatycznych.

Rodzinie i Bliskim wyrazy najgłębszego współczucia składają Dziekan, Rada Wydziału oraz społeczność akademicka Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

***

Msza pogrzebowa odbędzie się w Parafii Świętego Maksymiliana Kolbe - Gdańsk Suchanino (ul. Otwarta 1) w poniedziałek 09 sierpnia o godz. 9:30. W tym samym dniu o godz. 11.00  odbędzie się ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu Łostowickim w kaplicy nr 2.