Płatne praktyki w Alexander Mann Solutions

Weź udział w programie praktyk Alexander Mann Solutions, który rusza już w październiku!

Poszukujemy dynamicznych i uzdolnionych osób, które chcą poznać proces rekrutacyjny od podszewki oraz zdobyć pierwsze szlify w ciekawym środowisku.

Program Praktyk Alexander Mann Solutions umożliwi Wam poszerzenie kwalifikacji, które uzyskaliście na studiach a jednocześnie zbudowanie solidnych fundamentów kariery w międzynarodowej firmie. Będziecie mieć okazję zebrać wiele ciekawych i ważnych doświadczeń oraz nowych umiejętności, takich jak praca w zespole, efektywna komunikacja, networking czy praca z klientem biznesowym.

Chcielibyście poznać najskrytsze tajniki pracy rekrutera?

Chcielibyście wiedzieć, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna z tej drugiej strony?

Najlepszym sposobem znalezienia odpowiedzi na te pytania są praktyki w jednym z działów naszej firmy: Administration (Permanent and Contingent), Sourcing, Talent Acquisition, Human Resources, Finance, Talent&Development, Facilities, Business Intelligence.

Dołączcie do nas a dowiecie się, dlaczego tak wielu Praktykantów zostaje z nami!

Więcej o naszej firmie dowiecie się na stronie internetowej: www.alexmann.com

Wymagania:

• Status studenta
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Płatne praktyki
  • Pakiet szkoleń
  • Udział w każdym aspekcie życia firmy

Czas trwania: 3 miesiące

Czas pracy: 20 godzin tygodniowo

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres internships@alexmann.com