Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: „Za kulisami biznesu”, 13 maja o godz. 13.00, MS Teams.

Tym razem gościć będziemy Pana Dariusza Antończyka, Managera ds. szkoleń i doskonalenia na region Europy Środowo-Wschodniej w Lloyd’s Register.

Temat: ISO i certyfikacja systemów zarządzania

Na spotkaniu omówiona zostanie rola jednostek certyfikacyjnych w funkcjonowaniu lokalnego (trójmiejskiego) oraz i globalnego biznesu. Dowiemy się, czym są i jak funkcjonują jednostki certyfikacyjne oraz na czym polega rola audytów oraz konsultantów systemów zarządzania.

Poruszona też będzie rola systemów zarządzania jakością (ISO 9001), środowiskiem (ISO 14001), BHP (ISO 45001) i innych systemów oraz co oznacza, że dana organizacja posiada dany system i certyfikat.

Wejście na spotkanie

Serdecznie zapraszamy!

***

Dariusz Antończyk jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG oraz Coventry University (UK). Ukończył również liczne szkolenia oraz studia podyplomowe Manager Jakości (SGH w Warszawie).
Pracował w Eaton Automotive w Tczewie i Bielsku Białym oraz w AIC w Gdyni na stanowiskach inżyniera jakości, koordynatora jakości, managera produkcji i jakości.
Aktualnie pracuje w globalnej jednostce certyfikacyjnej Lloyd's Register - wcześniej jako Starszy trener, a obecnie jako Manager ds. szkoleń i doskonalenia na region Europy Środowo-Wschodniej. Ponadto jest autorem pierwszego w Polsce w pełni internetowego szkolenia z zakresu Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2015 na platformie https://inzynierjakosci.pl/