ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY 21 MARCA 2019

W ramach Dnia Otwartego „Politechnika OPEN” na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną Wydziału, a także wziąć udział w wielu warsztatach, wykładach i innych atrakcjach organizowanych przez studentów.

Zapisy na warsztaty są obligatoryjne.  Można ich dokonać wysyłając zgłoszenie na e-mail: pgopen@zie.pg.gda.pl

Harmonogram wydarzeń Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej – 21.03.2019:

Spotkanie z p. Dziekan i Wydziałową Radą Studentów WZiE

Co nowego słychać na WZiE? Jakie możliwości czekają na nowych studentów? Jak wyjechać za granicę w ramach wizyty studyjnej? Jaki wybrać kierunek studiów?

11:00-12:00

"Financial traps"– dr Katarzyna Kubiszewska

Wykład otwarty, prowadzony w języku angielskim. Poznasz finansowe zabezpieczenia i czyhające niebezpieczeństwa w świecie ekonomii. Każdy uczestnik powinien przynieść ze sobą banknot o nominale 10 PLN. Przygotuj się, aby nie wpaść w pułapkę!

13:10-14:10

Oszczędzanie – podstawy teorii i praktyka.” - dr inż. Marcin Potrykus

Wykład otwarty, prowadzony w języku polskim. Na wykładzie przedstawiony zostanie model oprocentowania prostego oraz składanego. Dodatkowo, w powyższym kontekście omówiony zostanie podatek od zysków kapitałowych.

Aula 107 / WZiE

WARSZTATY – obowiązują wcześniejsze zapisy: pgopen@zie.pg.gda.pl

09:00-10:00

„Potęga idealnego wizerunku.” - Absolwent WZiE, Specjalista d.s. marketingu Emanuel Berg, Jan Krakowski

Parę słów o dress codzie, a także o tym jak on wpływa na poradzenie sobie na studiach i nie tylko…

s. 110-111 / WZiE

11:00-13:00

Jak się komunikować z innymi wykorzystując znajomość typów osobowości?” – Krzysztof Figas

Umiejętność efektywnego komunikowania się z innymi staje się jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Zapraszamy na warsztat, na którym dowiesz się jak znajomość typów osobowości Ci w tym pomoże dzięki lepszemu zrozumieniu samego siebie i innych!

s. 203 / WZiE

12:00-13:00

„Poznaj nabywców - tworzenie badania marketingowego.” - mgr inż. Agnieszka Firgolska

s.102 / WZiE

12:05-13:05

13:15-14:15

„Kosmiczny Projekt.” – studenci z Wydziałowej Rady Studentów WZiE PG

Projekt – słowo tak niepozorne, a kryjące w sobie znaczenie niezwykle silne, ponieważ dzięki projektom możemy spełniać marzenia i osiągnąć to, co trudne do zrealizowania. Na warsztacie WRS udowodni Wam, że nawet zbudowanie statku kosmicznego dla kurzego jajka to „pikuś”, jeżeli wie się, co to projekt.

s.110-111/WZiE