Wykład otwarty profesora Jerzego Buzka

W piątek, 18 maja prof. Jerzy Buzek wygłosi na Wydziale Zarządzania i Ekonomii (WZiE) Politechniki Gdańskiej wykład pt.: „Przyszłość polskich studentów w Europie i na świecie”.

Wykład odbędzie się o godzinie 13.00 w audytorium im. prof. Synowieckiego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Po wystąpieniu słuchacze będą mogli zadawać profesorowi pytania.

Prof. Jerzy Buzek to polski polityk i chemik, poseł na Sejm III kadencji oraz prezes Rady Ministrów w latach 1997–2001. Od 2004 roku jest posłem do Parlamentu Europejskiego, a w latach 2009–2012 sprawował funkcję przewodniczącego tej instytucji.

Na wykład zapraszają Uczelniana Organizacja Studencka „HoryzonTy” oraz Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku.