WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZiE PG - WYSTARTOWAŁ!

 • Pierwszy w tym roku kalendarzowym bieg Wydziałowego Teamu Biegowego ZiE PG miał miejsce  z  okazji 91 urodzin Gdyni.  Trasę 10 kilometrów, przy mrozie – 6 stopni Celsjusza, 12 lutego dzielnie pokonały:  Katarzyna Stankiewicz z Katedry Przedsiębiorczości i Prawa Gospodarczego, Aleksandra Markowska – reprezentująca administrację oraz Magdalena Licznerska doktorantka I roku studiów niestacjonarnych.

  Trasa niedzielnego Biegu Urodzinowego  Gdyni przedstawiała się następująco:

  https://www.youtube.com/watch?v=yBuAeHdRXX8&index=6&list=PLdhCXUOxLLdeCaQQXMlyc-21fId7S0271

  Inicjatywa stworzenia Wydziałowego Teamu powstała na początku roku akademickiego. Inauguracyjny bieg odbył się 11 listopada 2016 roku z okazji Biegu Niepodległości. Wówczas na mecie reprezentowały nasz wydział: Ola Markowska, Ola Parteka, Magdalena Popowska, Katarzyna Stankiewicz oraz Małgorzata Zięba.

  Pomysł zintegrowania pracowników i studentów  Wydziału Zarządzania i Ekonomii, którzy lubią biegać jest  autorstwa Katarzyny Stankiewicz i Oli Parteki: - w końcu nie samą nauką człowiek żyje. Propozycja jest następująca: staramy się zintegrować biegających pracowników i studentów wydziału  oraz startować jako team w  przeróżnych biegach. Możemy umawiać się na wspólne bieganie, treningi; wymieniać się biegowymi informacjami itp. Chciałabym podkreślić, że nie chodzi nam o śrubowanie wyników, wyczyny ultra maratońskie  -  głównym celem jest integracja i dobra zabawa. Liczymy na wszystkich - na żółwie  i  na gazele. 

  Kolejny start Wydziałowego Temu Biegowego już 9 kwietnia w Gdańskim Maratonie. Trasę ponad 42 kilometrów w dwóch sztafetach, planują przebiec:

  1. Paweł Ziemiański, Barbara Stepnowska, Magdalena Gajewska, Julita Wasilczuk
  2. Katarzyna Stankiewicz, Aleksandra Parteka, Aleksandra Markowska, Magdalena Popowska

  Trasa maratonu z zaznaczonymi  punktami dla kibiców:

  http://gdanskmaraton.pl/pl/strefa-kibica/punkty-kibicowania-na-trasie

  Wszystkich chętnych studentów i pracowników zapraszamy do Wydziałowego Teamu Biegowego ZiE PG.  Zgłoszenia proszę kierować na adres: aparteka@zie.pg.gda.pl.

   Dla nowych uczestników przygotowaliśmy limitowaną serię koszulek sportowych. Otrzyma je dziesięć pierwszych osób , które wcześniej zarejestrują się jako Wydziałowy Team Biegowy na którymś z kolejnych biegów i prześlą do nas informację.