Wizyta studyjna w USA

W dniach 4-10.12.2017 grupa 8 studentów kierunków Analityka gospodarcza oraz Zarządzanie uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do USA, zorganizowanym w ramach realizowanego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Projektu Rozwoju Kompetencji Studentów.

Studenci wraz z opiekunem odwiedzili dwie firmy: nowojorskie biuro międzynarodowej korporacji finansowej State Street oraz siedzibę amerykańsko-polskiej firmy budowlanej ABR Builders. W trakcie wizyt poznali zasady funkcjonowania tych przedsiębiorstw, wyzwania związane z działalnością międzynarodową oraz różnice pomiędzy rynkiem polskim i amerykańskim. Czas wolny przeznaczony był na zwiedzanie Nowego Jorku – mimo ograniczonego czasu udało się odwiedzić wszystkie najsłynniejsze miejsca.

Strona Biura Projektów WZiE PG: zie.pg.edu.pl/biuro-projektow

Projekty prowadzone na WZiE PG: zie.pg.edu.pl/biuro-projektow/projekty