VII EDYCJA EKONOMICZNEGO UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO NA WZiE – TRWA rejestracja

Zapraszamy na zajęcia online Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w semestrze zimowym 2020/2021! Trwają zapisy.

Zajęcia dedykowane są uczniom klas 5 i 6 szkoły podstawowej (w wieku 10-13 lat) i mają na celu popularyzację wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród dzieci już od najmłodszych lat.

Harmonogram zajęć dla dzieci (D) i rodziców (R) w bieżącym semestrze:

• 5 listopada 2020 - D: SKUTECZNE ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM; R: Miniekonomia kieszonkowa,
  • 19 listopada 2020 – D: Rola marketingu we wspóczesnym świecie; R: Jak rozbudzać kreatywność dziecka?
  • 3 grudnia 2020 – D: sztuka negocjacji w biznesie; R: Rodzic w roli mediatora,
  • 17 grudnia: D: sztuka przekonywania; R: Jak efektywnie wspierać dziecko w nauce?
  • 14 stycznia 2020 – D: FINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA; R: Psychologia konsumenta,
  • 28 stycznia 2020 – D: PODATKI DLA DOMU I FIRMY; R: Internet i telewizja - edukacja i zagrożenia.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w czwartki w godz. 17:00 - 18:30,  przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams!

Rejestracja jest możliwa  do 31 października br. za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego TUTAJ - KLIKNIJ.

Więcej informacji na temat EUD:

Kontakt: Edyta.Drajska@zie.pg.edu.pl