VII EDYCJA EKONOMICZNEGO UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO DOBIEGŁA KOŃCA

6 czerwca 2019r. zakończyła się VII edycja EUD w Trójmieście, IV edycja organizowana na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Ceremonii zakończenia letniego semestru EUD 2018/2019 oraz wręczenia nagród słuchaczom dokonał Prodziekan dr inż. Igor Garnik. Najlepszymi studentami tej odsłony programu okazali się:

• Alexander Grajewski , który ponownie wygrał konkurs, uzyskując maksymalna liczbę 30-tu punktów,
  • Aleksandra Gawor  - II miejsce po dogrywce (27 pkt),
  • Maria Lasocka – III miejsce po dogrywce (27 pkt).

Nagrodami dla laureatów były tablety HUAWEI MediaPad T3, WIFI 1/16GB IPS GPS.

Czwarte miejsce  - wyróżnienie i nagrodę pocieszenia  – otrzymała Kamila Różańska, która uzyskała również 27 pkt. i brała udział w dogrywce.

Pozostali słuchacze tej edycji otrzymali podziękowania w formie dyplomów za udział w Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym oraz upominki WZiE.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję w semestrze zimowym 2019/2020! Informacja o naborze pojawi się na naszej stronie internetowej.