VI Konferencja Naukowa „Ciągłe Doskonalenie w teorii i praktyce.”

Zapraszamy do uczestnictwa w dwudniowych obradach VI Konferencji Naukowej Ciągłe Doskonalenie w teorii i praktyce, która odbędzie się 14-15.01.2021 w formie zdalnej.

Pierwszy dzień konferencji odbędzie się 14.01 (czwartek) od godziny 11.00. Obrady będą prowadzone w języku polskim, a gośćmi będą przedstawiciele czołowych polskich uczelni oraz świata biznesu.

Drugiego dnia - 15.01 (piątek) od godziny 10:00 -  odbywać się będzie Panel Młodego Naukowca, gdzie studenci i doktoranci będą prezentować swoje przemyślenia. W tym dniu panele będą prowadzone w języku  angielskim, ze względu na uczestnictwo studentów z Chorwacji, Turcji, Francji i Kazachstanu.

Organizatorami Konferencji są: Katedra Zarządzania w Przemyśle oraz Naukowe Koło Jakości i Produktywności.

Szczegółowy harmonogram wystąpień wraz z linkami do uczestnictwa w konferencji znajduje się tutaj.

Wydarzeniu na portalu Facebook: Wydarzenie

Zapraszamy!