V konwersatorium „Spotkania z zarządzaniem” – 18 stycznia 2018

Prof. Tadeusz Falencikowski serdecznie zaprasza na piąte konwersatorium z cyklu „Spotkania z zarządzaniem”, którego gościem będzie dr hab. Agnieszka Sopińska, prof. SGH ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pani Profesor jest również członkiem Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauki, współpracuje z firmami konsultingowymi oraz prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej. Nasz Gość specjalizuje się w problematyce: zarządzania strategicznego, konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw, zarządzania wiedzą i kapitałem intelektualnym. Dlatego głównym tematem spotkania będą „Otwarte innowacje w realiach polskich przedsiębiorstw”.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek 18 stycznia 2018, o godzinie 15:15, w sali 110/111 gmachu Wydziału Zarządzania i Ekonomii przy ulicy Traugutta 79 w Gdańsku.