TRWA REKRUTACJA NA STUDIA! - terminy komisji rekrutacyjnej

Studiuj na uczelni której studenci wysyłają swoje eksperymenty rakietą w kosmos, a ich wizjonerskie projekty biurowców przyszłości dostrzegają nawet media za oceanem! Do tego mamy koszykarki w Ekstraklasie, Mistrza Europy w windsurfingu, Olimpijkę w judo  i jeden z najpiękniejszych kampusów Europy, a nasi absolwenci są w krajowej czołówce pod względem wysokości zarobków.

DUŻURY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna będzię czekała na Kandydatów w dniach:

• 05.07.2018 – 20.07.2018 (od poniedziałku do soboty)  - UWAGA - DOKUMENTY MOŻNA SKŁADAĆ DO 16.07.2018r.
  • w godz. od 10:00 do 14:00
  • pokój: 212 / Gmach ZiE (drugie piętro)

JAKOŚĆ

Wydział Zarządzania i Ekonomii w 2017r. otrzymał kategorię A w ocenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Tym samym znaleźliśmy się w gronie najlepszych wydziałów zarządzania i ekonomii w Polsce - nie tylko tych politechnicznych, ale i uniwersyteckich!

W ofercie studiów stacjonarnych I stopnia jest 5 kierunków, w tym 1 międzywydziałowy oraz 2 w języku angielskim.

W roku 2018 kierunek Analityka Gospodarcza otrzymał certyfikat Studia z Przyszłością! W zeszłym roku certyfikatem został wyróżniony kierunek Zarządzanie Inżynierskie (artykuł).

Kierunek Zarządzenie został wyróżniony najwyższą – wyróżniającą – oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej (jedyna na Pomorzu i jedna z ośmiu w Polsce).

PRESTIŻ

Politechnika Gdańska przoduje w wielu rankingach. Według rankingu MNiSW z 2017 r. nasza uczelnia jest najczęściej wybieraną przez kandydatów. Z kolei w ostatnim rankingu Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” PG zajęła drugie miejsce wśród uczelni akademickich w kraju pod względem innowacyjności. Politechnika Gdańska uplasowała się na 10. miejscu w „Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy”. Została też doceniona za „Awans 2017” (największy awans w rankingu). PG poprawiła swoją pozycję o pięć miejsc! Ostatnio znaleźliśmy się też w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych uczelni Europy (Times Higher Education).

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Podwójne dyplomowanie

Studenci na poszczególnych kierunkach mają możliwość podwójnego dyplomowania na uczelniach: Università Politecnica delle Marche w Ankonie (Włochy) oraz La Rochelle Business School (Francja).

Wymiany studenckie

Wyjedź studiować  na semestr lub cały rok akademicki do jednej z 84 uczelni partnerskich z całej Europy w ramach programu wymiany studenckiej Erasmus + lub poznaj studiowanie na innej polskiej uczelni w ramach programu MOST. Dzięki podpisanym umowom partnerskim z licznymi uniwersytetami w Chinach możesz zdobyć stypendium na studiowanie w jednej z chińskich uczelni.

FILM O WYDZIALE ZARZĄDZANIA I EKONOMII

WIĘCEJ INFORMACJI:

• opis kierunków studiów prowadzonych na WZiE PG [tutaj]
  • dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej uczelni w zakładce Rekrutacja
  • dane kontaktowe do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej [tutaj]

Elektroniczny nabór na studia niestacjonarne I stopnia oraz studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia rozpocznie się 6 lipca.