Rekrutacja do programu podwójnego dyplomowania (Ankona, Włochy)

Rekrutacja do programu podwójnego dyplomowania (UNIVPM, Ankona, Włochy) dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia na specjalnościach INTERNATIONAL MANAGEMENT oraz GLOBAL STUDIES.

Uwaga studenci rozpoczynający studia w październiku 2018  na kierunkach MA in Economic Analysis  (tylko planujący specjalność Global Studies) oraz MA in Management (tylko specjalność: International Management)! 1 października 2018 rusza rekrutacja na wyjazd do Włoch (Universita' Politecnica delle Marche, Ancona, http://www.univpm.it ) w ramach programu podwójnego dyplomowania.

Umowa przewiduje wyjazd do Ankony na cały semestr letni 2018/2019.Programem objęci są wyłącznie studenci rozpoczynający studia w roku akademickim 2018/2019. Umowa z Universita' Politecnica delle Marche przewiduje wymianę 3 studentów z każdego z tych kierunków, którzy spędzą  semestr letni I roku studiów we Włoszech, odbędą tam praktykę oraz będą pisać pracę dyplomową pod opieką promotora z WZiE oraz z Ankony.

Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem min. B2 (Cambridge, TOEFL, IELTS, TELC); znajomość jęz.włoskiego jest dodatkowym atutem (ale nie jest wymagana). Możliwe jest uzyskanie stypendium wyjazdowego z programu Erasmus+.

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie CV w jęz. ang. (wraz z potwierdzoną przez dziekanat średnią ocen ze studiów I stopnia i informacją o językach obcych) oraz skanu certyfikatu językowego do prof. Aleksandry Parteki (aparteka@zie.pg.gda.pl). Termin przesyłania zgłoszeń  - do 15 listopada 2018.