Puchar Księżniczki Zofii w rękach Pawła Tarnowskiego!

W sobotę 7 kwietnia student Zarządzania – Paweł Tarnowski - wywalczył u wybrzeży Majorki złoto w regatach o Puchar Księżniczki Zofii (http://www.trofeoprincesasofia.org/en/).

Trofeo Princesa Sofia to bardzo prestiżowe zawody wchodzące w cykl regat Pucharu Europy 2018. Wygrywając tegoroczną edycję, Paweł Tranowski podtrzymał tytuł z zeszłego roku.

Czy to przypadek? Nie sądzę… "Ktoś" nad tym wszystkim czuwa!! – komentuje  – Tegoroczną wygraną zadedykowałem kochanej siostrze – Zofii, która w tym dniu obchodziła swoje urodziny.

Na starcie stanęło ponad 120 zawodników z całego świata i nie zabrakło również najlepszych zawodników z czołówki światowego rankingu. 
 

Zawody były niezwykle wymagające – opowiada sportowiec  - przez pięć dni ścigaliśmy się w grupach eliminacyjnych w różnych warunkach wiatrowych po to aby w sobotnim biegu finałowym walczyć o medale. Prezent dla siostry się udał! Radość wielka, ale my nie zwalniamy tempa, ponieważ już za tydzień ruszamy dalej… tym razem na lazurowe wybrzeże aby startować w regatach Pucharu Świata we francuskim Hyeres (http://swc.ffvoile.fr).

Gratulujemy powtórzenia sukcesu oraz liczymy na kolejne wspaniałe wiadomości z Francji!
 

Galeria zdjęć

Załączone pliki