Prof. Piotr Grudowski i prof. Tomasz Korol ekspertami Polskiej Komisji Akredytacyjnej

W dniu 26 marca 2021r. naukowcy Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG - dr hab. inż. Piotr Grudowski, prof. uczelni oraz dr hab. inż. Tomasz Korol, prof. uczelni zostali wybrani na ekspertów do II zespołu nauk społecznych Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA).

• prof. Piotr Grudowski w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu i jakości
  • prof. Tomasz Korol w dyscyplinie: ekonomia i finanse

Do grona ekspertów zostają wybierani nauczyciele akademiccy, którzy posiadają uznany dorobek naukowy i dydaktyczny w swoich dyscyplinach naukowych oraz cieszą się autorytetem i zaufaniem środowiska akademickiego.

Udział środowiska akademickiego w procesie tworzenia profesjonalnych zespołów ekspertów ma na celu umocnienie poczucia wspólnej odpowiedzialności za jakość kształcenia w szkolnictwie wyższym.

Pełnia lista ekspertów PKA znajduje się na oficjalnej stronie PKA.

Gratulujemy!