Ograniczenie funkcjonowania uczelni przedłużone do 10 kwietnia

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisał 23 marca rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Rozporządzenie wejdzie w życie 26 marca. Zawieszone zostanie kształcenie, a pracownicy uczelni będą pracować w ograniczonym wymiarze.

Uwzględniając kalendarz roku akademickiego oznacza to, że zajęcia dydaktyczne na Politechnice Gdańskiej – ze względu na przerwę świąteczną – nie będą odbywały się do 14 kwietnia włącznie. Kalendarz roku akademickiego znajduje się [TUTAJ].

Władze Politechniki Gdańskiej w kolejnych dniach wydadzą rozporządzenie w sprawie funkcjonowania uczelni w tym okresie.

Rozporządzenie MNiSW znajduje się na stronie ministerstwa [TUTAJ].

Wszystkie komunikaty dotyczące funkcjonowania Politechniki Gdańskiej w stanie epidemii znajdują się [TUTAJ].