Nowy Studencie – ZiEintegruj się!

• Zapraszamy wszystkich nowo przyjętych studentów WZiE na wydziałowy wyjazd integracyjno-szkoleniowy „ZiEintegruj się!”.

Wydziałowa Rada Studentów ZiE PG przygotowała wyjazd pełen atrakcji i wrażeń dla studentów rozpoczynających studia w październiku 2017. Nawiążesz tam pierwsze uczelniane przyjaźnie, spędzisz wesoło czas, a przede wszystkim zostaniesz wprowadzony w studenckie życie. Po wyjeździe Wydział nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic!

„ZiEintegruj się!” odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym „Roma” w Łapinie w dniach 30 września – 1 października. Autobusy zabiorą wszystkich spod Wydziału ZiE znajdującego się przy ul. Traugutta 79.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy poprzez formularz: http://tnij.at/integracjarejestracja

Koszt wyjazdu to tylko 50 PLN!

Przydatne linki:

Wydarzenie „ZIEinteruj się!” 2017: www.facebook.com/events/480130775669659

Oficjalna Grupa Wydziałowa, gdzie znajdziesz odnośniki do poszczególnych grup z Twojego rocznika: www.facebook.com/groups/271190193364239