Naukowe Koło Jakości i Produktywności oficjalnie partnerem QRM Institute z Brukseli!

Naukowe Koło Jakości i Produktywności działające na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG oficjalnie zostało partnerem QRM Institute z Brukseli!

QRM Institute to międzynarodowa sieć organizacji, które współpracują, aby rozpowszechniać Quick Response Manufacturing (QRM) wśród firm i specjalistów. QRM Institute organizuje warsztaty i konferencje, zapewnia materiały edukacyjne i certyfikaty, prowadzi badania i publikuje artykuły.

- Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia i cieszymy się z możliwości dalszego kształcenia oraz rozwijania kompetencji związanych z obszarem QRM. Jest to dla nas ogromna szansa. Liczymy na owocną współpracę, przynoszącą korzyści dla obu stron. – opowiadają studenci działający w kole naukowych NKJiP.