Nabór na studia podyplomowe – styczeń-marzec 2019

Trwa nabór na edycje kierunków rozpoczynających się w styczniu, lutym oraz w marcu 2019 roku. W wielu przypadkach są to już kolejne edycje, które ruszają w obecnym roku akademickim.

W ofercie edukacyjnej Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG jest ponad 30 kierunków z branży biznesu, administracji oraz studium pedagogicznych. Studia podyplomowe cieszą się popularnością szczególnie wśród osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, uzupełnić posiadaną wiedzę i nawiązać nowe kontakty – nie tylko towarzyskie ale i biznesowe.

Harmonogram planowanego rozpoczęcia edycji poszczególnych kierunków:

STYCZEŃ 2019

LUTY 2019

MARZEC 2019

Na niektórych kierunkach zostały ostatnie miejsca! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kadra dydaktyczna

Programy studiów układane są pod konkretną grupę osób chcących wyspecjalizować się w danej dziedzinie, zdobyć nowe uprawnienia i kwalifikacje. Zajęcia w większości prowadzone są przez praktyków i ludzi biznesu dostarczając dzięki temu profesjonalną i praktyczną wiedzę. Merytorycznie są one tak przygotowane, aby przekazać jak najwięcej wiedzy obowiązującej w danej branży.

Bogata oferta studiów podyplomowych prowadzonych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii pozwala wybrać studia, które w pełni zadowolą i spełnią wszelkie oczekiwania ich uczestników.

Dodatkowe informacje i zapisy dostępne są tutaj.