KIERUNEK ANALITYKA GOSPODARCZA Z CERTYFIKATEM STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ!

9 kwietnia 2018 roku w Jabłonnie koło Warszawy odbyła się Gala Finałowa III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego nadzorowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Podczas gali został przyznany Certyfikat dla kierunku Analityka Gospodarcza zarówno dla pierwszego jak i drugiego stopnia!

Akredytację certyfikatem „Studia z Przyszłością” otrzymują tylko nieliczne kierunki z całej Polski. Otrzymanie Znaku Jakości „Studia z Przyszłością” gwarantuje, że program danego kierunku opiera się na trzech filarach:

• przekazuje aktualną i nowoczesną wiedzę
  • kreuje  umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców
  • inwestuje w najwyższą jakość edukacji

W zeszłym roku certyfikatem został wyróżniony kierunek Zarządzanie Inżynierskie (artykuł).

Warto zaznaczyć, że studia prowadzone na Politechnice Gdańskiej w tegoroczne edycji zdobyły aż szesnaście wyróżnień. To najlepszy wynik spośród wszystkich uczelni w kraju!

– Największa w Polsce liczba certyfikatów trzeciej edycji programu „Studia z Przyszłością” potwierdza najwyższą jakość kierunków, jakie Politechnika Gdańska oferuje kandydatom na studia. To dla nas bardzo istotne wyróżnienie i cenna wskazówka dla maturzystów, którzy wkrótce będą wybierać swoje przyszłe uczelnie – uważa prof. Jacek Namieśnik, rektor PG.

Więcej informacji o: