Jubileuszowa Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

• Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, na którą zapraszamy wszystkich studentów i pracowników, odbędzie się 2 października o godz. 12.00 w Auli w Gmachu Głównym.

Jest to jubileuszowa Inauguracja, ponieważ Wydział Zarządzania i Ekonomii rozpoczyna w tym dniu 25 rok akademicki!

Oprócz głównego punktu inauguracji – immatrykulacji nowo przyjętych studentów – zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych studentów oraz pracowników naukowych.

Wykład inauguracyjny pt. „Ekonomia i ekonomiści w ciekawych czasach” przygotował prof. dr hab. Marek Ratajczak z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Wydarzenie uświetni Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej. Pełen plan uroczystości znajduje się w zaproszeniu.

W tym roku do społeczności akademickiej Wydziału dołączy około 450 studentów, wśród nich pierwszy rocznik naszego nowego międzywydziałowego kierunku – Inżynierii Danych.

***

Msza Święta w intencji studentów i pracowników uczelni wyższych Trójmiasta odprawiona zostanie w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie 2 października o godz. 8.00. Po Mszy Świętej władze naszej Uczelni złożą wieńce pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców.

Nabożeństwo prawosławne w intencji studentów i pracowników Politechniki Gdańskiej odprawione zostanie w Prawosławnej Katedralnej Parafii Św. Mikołaja przy ul. Traugutta w Gdańsku Wrzeszczu 5 października o godz. 8.00.

Zapraszamy całą społeczność naszego Wydziału do udziału w tych wydarzeniach.

Załączone pliki