Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się w piątek 04 października o godz. 15.00 w Auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich studentów – zarówno ze studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych, pracowników oraz całą społeczność związaną z Wydziałem.

Tradycyjnie podczas uroczystości odbędzie się immatrykulacja nowo przyjętych studentów. Podczas tegorocznych obchodów do społeczności akademickiej Wydziału dołączy ponad 500 studentów.

Dodatkowo zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych studentów oraz pracowników naukowych.

W tym roku podczas inauguracji wykład inauguracyjny wygłosi gość honorowy Pani Małgorzata Bieniaszewska, właścicielka utytułowanej firmy MB-Pneumatyka Sp. z o.o., członkini Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP, finalistka ogólnopolskiego konkursu Bizneswoman Roku 2019.

Centralna Inauguracja Politechniki Gdańskiej odbędzie się 1 października o godz. 11.15 w Auli w Gmachu Głównym. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Michał Kleiber, profesor PAN, wiceprezes Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk, prezydent ECCOMAS (European Community of Computational Methods in Applied Sciences).

Zapraszamy całą społeczność naszego Wydziału do udziału w tym wydarzeniu!