Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się w sobotę 29 września o godz. 10.00 w Auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich studentów, pracowników oraz całą społeczność powiązaną z Wydziałem.

Inauguracja będzie stanowiła podsumowanie obchodów jubileuszu 25-lecia istnienia Wydziału, które zostały rozpoczęte w październiku 2017r.

Głównym punktem inauguracji jest immatrykulacja nowo przyjętych studentów. Podczas tegorocznych obchodów do społeczności akademickiej Wydziału dołączy ich ponad 500. Dodatkowo zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych studentów oraz pracowników naukowych.

W tym roku podczas inauguracji będziemy gościć wspaniałego gościa, naszą Absolwentkę Panią Roksanę Ciurysek-Gedir, wiceprezes Banku Pekao, która wygłosi wykład inauguracyjny pt.: Women as leaders.

Msza święta w intencji studentów i pracowników uczelni wyższych Trójmiasta odprawiona zostanie 1 października o godz. 8:00 w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie.

Natomiast 5 października o godz. 8:30 władze Politechniki Gdańskiej złożą wieńce pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców.

Zapraszamy całą społeczność naszego Wydziału do udziału w tym wydarzeniu!