ECONOMY FILM MEETING

W dniach 6-8.11.17 na naszym Wydziale odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pt."ECONOMY FILM MEETING"! Już niebawem czeka nas prawdziwa uczta starannie wyselekcjonowanych filmów ekonomicznych opatrzonych niebywale wyważoną domieszką komentarzy najwyższej klasy ekonomistów i aktywnych członków życia społecznego w Polsce i w Europie.

U C Z E S T N I C Y

Nasza inicjatywa skierowana jest nie tylko do studentów i naukowców, ale wszystkich zainteresowanych refleksją nad konsekwencjami pewnych decyzji i sytuacji gospodarczych. Starannie dobrany repertuar ekonomicznych filmów fabularnych i dokumentalnych stanowi doskonałe tło do dyskusji, których celem jest przybliżenie skomplikowanych zjawisk i zagadnień szerszemu gronu nie tylko wytrawnych słuchaczy, ale przede wszystkim tzw. "laików". Każda prelekcja poprzedzona jest ciekawym wykładem specjalnie zaproszonych gości z Polski i z zagranicy.

Wstęp wolny!

K O N K U R S

Tymczasem zapraszamy do walki o ostatnie miejsca w  prestiżowej LOŻY VIP:  www.facebook.com/ziepg  , a także do udziału w głosowaniu na najlepszy film, w którym nagrodę stanowią atrakcyjne VOUCHERY szkoleniowe  https://all-about-economy.zie.pg.gda.pl/vote  . Głosować  można od dziś do 12.11.17r. Nasze przedsięwzięcie ma charakter międzynarodowy a głosowanie online pozwala do zabawy włączyć także studentów uczelni współorganizujących i innych uniwersytetów europejskich.

P R O G R A M

Dokładna lokalizacja wykładów i projekcji filmów na terenie Politechniki Gdańskiej oraz szczegółowy program dostępne są pod adresem:

https://all-about-economy.zie.pg.gda.pl/

P A R T N E R Z Y

“ECONOMY FILM MEETING” organizujemy we współpracy z Uniwersytetem we Fryburgu, Institut für Betriebs- und Regionalökonomie (Hochschule Luzern), Gdańskim Klubem Biznesu oraz Association for the Renewal of Research and Education in Economics and Finance (AREF) .

 

Zapraszamy!