Zapraszamy na Bal Politechniki Gdańskiej

 • Zabytkowe wnętrza Gmachu Głównego PG po raz kolejny staną się scenerią tradycyjnego, dorocznego Balu Politechniki Gdańskiej, który odbędzie się w sobotę, 25 lutego 2017 roku o godzinie 20.00.

   

  O nastrój zadba znakomity zespół muzyczny, a parkietem będzie hol przed Aulą PG. Stoliki sześcio-, dziesięcio- i kilkunastoosobowe rozstawione zostaną w Auli oraz w salach 300, 304 i 352.

  Tradycją balu jest jego otwarta formuła, obejmująca pracowników i absolwentów uczelni oraz ich przyjaciół. Organizatorami są Politechnika Gdańska oraz Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej. Bal zostanie zorganizowany pod patronatem rektora PG, profesora Jacka Namieśnika.

  Rezerwacja zaproszeń i wpłaty

  Cena zaproszenia wynosi 170 zł za osobę. Obejmuje ona miejsce przy stoliku wraz z posiłkiem oraz koszty organizacyjne. Do dyspozycji gości oddany zostanie bar, w którym można będzie zakupić alkohol w przystępnych cenach.

  Rezerwacji należy dokonywać do 27 stycznia 2017 r.

  Ostateczny termin wpłat to 6 lutego 2017 r.

  Zaproszenia można będzie odebrać od 15 lutego 2017 r. w Dziale Promocji PG zlokalizowanym w budynku nr 2 przy bramie wejściowej (miejsce i termin mogą ulec zmianie).

  Ważna jest kolejność zgłoszeń. Wpłaty, wyłącznie po uzgodnieniu z panem Marianem Muczyńskim i potwierdzeniu zarezerwowania miejsca przy stoliku należy przelać na konto:

   

  Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej,

  ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk

  nr konta: 33 1020 1811 0000 0702 0096 6531

  Tytuł wpłaty: „Bal - imię i nazwisko”

   

  Organizatorzy proszą o nieprzysyłanie dowodów wpłaty i ich skanów. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w balu po dokonaniu wpłaty nie będzie możliwości otrzymania zwrotu pieniędzy. Zaproszenia można natomiast przekazać innym uczestnikom. Podobnie jak w ubiegłych latach może się okazać, że miejsc zabraknie dużo wcześniej, dlatego nie należy czekać z rezerwacją do ostatniej chwili. Tylko wykonana na czas wpłata zapewni udział w balu, a organizatorom pomoże w organizacji imprezy.

  Rezerwacji należy dokonać za pomocą poczty elektronicznej, podając przy tym swój numer telefonu. Dzięki temu organizatorzy będą mogli pomóc w wyborze stolika oraz ewentualnego sposobu odbioru zaproszeń. Możliwy jest również kontakt telefoniczny.

  Kontakt z organizatorami jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i gromadzenie przez SAPG swoich danych osobowych, wykorzystywanych wyłącznie w celu informowania o imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej.

  Szczegółowe informacje oraz rezerwacje:

  Marian Muczyński / SAPG

  tel. 58 682 74 39 i 502 034 630, w godz. 20.00-23.00

  e-mail: marian.muczynski@wp.pl