Zapraszamy do udziału w III edycji Akademii State Street!

Akademia State Street to propozycja dla wszystkich, którzy rozważają karierę w finansach. To program  szkoleniowy dla studentów, realizowany wspólnie przez uczelnię i firmę tak, by jego uczestnicy zdobyli jak najwięcej użytecznych umiejętności i poznali praktyczne aspekty pracy w konkretnym zawodzie.

W trakcie Akademii można zdobyć praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania rynków kapitałowych, obsługi księgowej funduszy inwestycyjnych, funduszy wysokiego ryzyka, derywatywów oraz wyceny funduszy, jak również pracy w międzynarodowym środowisku.

Pięć praktycznych warsztatów (Bookkeeping, Fund Accounting, Investment Game, Securities Types, NAV Challenge, The secret to win an interview) poprowadzą eksperci State Street. Część z nich odbędzie się na uczelni, część w gdańskiej siedzibie firmy.

Dlaczego warto? To ogromna porcja praktycznej wiedzy, a certyfikat potwierdzający udział w projekcie stanowi cenny punkt w CV jeżeli rozważasz karierę w finansach. Dodatkowo, na najlepszych czeka oferta płatnego stażu!

 

Jak wziąć udział w Akademii State Street?

Przyjdź na wykład otwarty, który odbędzie się 26 października (czwartek) o godz. 15.30 w sali 110/111.

Podczas wykładu dowiesz się więcej na temat funkcjonowania firmy State Street oraz samej Akademii. Na zakończenie wykładu każdy uczestnik będzie mógł przystąpić do testu, który będzie dotyczył informacji przekazanych na wykładzie. W Akademii weźmie udział 30 studentów, którzy uzyskają najwyższe wyniki .

Serdecznie zapraszamy!