Program MBA: Czas na działania dla ludzkości

Jak połączyć wysiłki biznesu, artystów i umysły techniczne, aby zrobić coś ważnego dla innych? Jak budować wartość społeczną projektów biznesowych?

Odpowiedzi na te pytania będą poszukiwać  inspiratorzy m.in. prof. Leif Edvinsson, wizjoner, laureat nagrody „Mózg Roku”, Alain Heureux, expert od innowacji, Janaki Weiden, dyrektor SAINT-GOBAIN oraz pomysłodawczynie Innovation Hub for Humanities - Anna Grosiak, Dyrektor ds. Rozwoju  Biznesu w Siemens Polska i dr Barbara Stepnowska, dyrektor MBA Politechniki Gdańskiej przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG. Dopełnieniem inspiracji będą wystąpienia trzech gości z Komisji Europejskiej: Dana Eleftheriadou, która wprowadzi w temat zaawansowanej techniki i sztucznej inteligencji dla europejskich przedsiębiorstw i innowacji społecznych, Anny Sobczak opowiadającej o „Polityce Klastrowej Unii Europejskiej (UE)” oraz Patricka Klein o „Gospodarce społecznej UE”.

Spotkanie Inspiracyjne otwiera inicjatywę Innovation Hub for Humanities, której celem jest zintegrowanie środowiska biznesowego i edukacyjnego na rzecz przedsięwzięć społecznie użytecznych.

Realną jego sferę stworzą projekty studentów MBA - Capstone Projects, które mają nie tylko rozwiązywać problemy biznesowe, ale też wnosić innowacje społeczne.

Pierwsze spotkanie inaugurujące Innovation Hub for Humanities odbędzie się w piątek, 01 lutego 2019r o godz. 15.00 w Olivia Business Center w Gdańsku. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://mba.pg.edu.pl/hub/#news