Ostatnia szansa na zgłoszenia do nowej edycji studiów podyplomowych

Już 20 marca 2021 ruszają studia podyplomowe  ,,Sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów biznesowych w ujęciu praktycznym”. Jest to ostania szansa, aby zapisać się na te studia i rozpocząć je jeszcze w marcu 2021!

Podczas dwóch semestrów studenci otrzymają podstawy wiedzy z zakresu programowania w Python, wizualizacji i wstępnego przetwarzania danych oraz fundamentów uczenia maszynowego, od regresji logistycznej po konwolucyjne sieci neuronowe. Całość prowadzona będzie równolegle na dwóch ścieżkach (na ścieżce hard po pełnym zebraniu się grupy – na tę ścieżkę przyjmujemy nadal zapisy, a na ścieżce biznesowej zaplanowaliśmy zajęcia od 20 marca).

Podczas ścieżki biznesowej "Podstawy AI w biznesie" (która rusza w marcu 2021) słuchacze będą poznawali wyłącznie elementarz języka programowania Python (36 godzin) oraz zapoznają się z podstawowymi operacjami dotyczącymi analizy danych i ich wizualizacji. Przedstawione zostaną także statystyczne aspekty analizy danych oraz uczenia maszynowego. W blokach zajęciowych omówione będą algorytmy sztucznej inteligencji w ujęciu biznesowym (na przykładach w języku Python, w stylu tzw. „end-to-end” – od pomysłu do wdrożenia).  

Więcej informacji o kierunku znajduje się na stronie internetowej kierunku.

Zapraszamy!