OFERTA PRACY: Asystent/Asystentka ds. rozliczeń i budżetowania

OFERTA PRACY: RECRUITMENT ASSISTANT - location_onGdańsk

Goyello jest polsko-holenderską firmą założoną w 2006 roku, która łączy zachodni styl zarządzania z profesjonalną wiedzą polskich specjalistów. Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania i specjalizuje się w doradztwie IT dla klientów z Europy i Ameryki. Zespół składa się z ponad 120 utalentowanych, zaangażowanych i pełnych energii osób, który tworzą programiści, testerzy, Scrum masterzy, projektanci i analitycy biznesowi.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukiwana jest osoba na stanowisko: Recruitment Assistant, której rolą będzie wspieranie zespołu HR w realizacji zadań związanych z rekrutacją.

Obowiązki:

  • Publikacja ofert pracy na stronie firmy i na portalach pracy.
  • Weryfikacja i selekcja CV.
  • Bieżący kontakt z kandydatami, zarówno telefoniczny jak i mailowy.
  • Planowanie i organizowanie spotkań z kandydatami, a z czasem również aktywne uczestniczenie w rozmowach rekrutacyjnych.
  • Aktywność na portalach społecznościowych jak np.: LinkedIn, Golden Line.
  • Przygotowywanie raportów HR i innych dokumentów.
  • Utrzymywanie aplikacji rekrutacyjnej przy współpracy z zespołem HR.
  • Współorganizowanie procesu rekrutacji na program letnich stażów.
  • Udział w przygotowaniach do targów pracy, drzwi otwartych itd.
  • Wspieranie zespołu HR w pozostałych zadaniach związanych z budowaniem marki pracodawcy i działaniami HR.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie / staż w pracy biurowej, doświadczenie w obszarze HR / rekrutacji / prawa pracy / sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
  • Biegłość w obsługiwaniu programów Microsoft Office (Outlook, Excel itp.) i chęć uczenia się nowych systemów i narzędzi.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zwłaszcza w mowie).
  • Otwartość i gotowość do badania nowych trendów rynkowych, narzędzi rekrutacyjnych.
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.
  • Elastyczność i pragmatyczne podejście do pracy.
  • Znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Partnerstwo, otwartą komunikację i świetną atmosferę.
  • Zajęcia sportowe (karta MultiSport, Goyello Power Club).
  • Imprezy integracyjne (Dzień Króla, Pizza Meetings, Team Hangouts).
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dogodną lokalizację biura.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w Goyello, aplikuj teraz!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim korzystając z formularza aplikacyjnego! APLIKUJ!

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.