Noworoczne spotkanie pracowników WZiE

Jak co roku wszyscy pracownicy Wydziału ZiE PG wzięli udział w noworocznym spotkaniu, aby podsumować miniony rok i wspólnie wziąć udział we wsparciu potrzebujących.

Noworoczne spotkania pracowników to tradycja sięgająca początków istnienia Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Co roku gromadzą pokolenia pracowników, od nowo zatrudnionych po emerytów. Jest czas na podsumowanie roku, wymianę doświadczeń i noworoczne życzenia. 

Przy okazji spotkania pracownicy postanowili wesprzeć instytucję – Hospicjum Pomorze Dzieciom działające w Gdańsku. 

Pomoc jaką otrzymaliśmy od pracowników Wydziału ZIE dodała skrzydeł Podopiecznym i Zespołowi Hospicjum Pomorze Dzieciom. Potrzebujemy wsparcia, by przez całą dobę towarzyszyć nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom, łagodząc ból, cierpienie fizyczne i psychiczne. Wpisaliście się w naszą hospicyjną misję: "skoro nie możemy dołożyć dni do życia, dokładajmy życia do ich dni", dając pewność, że w obliczu tak trudnych doświadczeń nie jesteśmy sami.” - dyrektor Hospicjum pani Ewa Liegman.

Cieszymy się, że jako społeczność WZiE, stanowiącą jakże różnorodną grupę pracowników, znaleźliśmy wspólny cel i wspólnymi siłami mogliśmy przekazać chociaż odrobinę dobra dla gdańskiego hospicjum „dokładając życia do dni”.

 

Fotorelacja ze spotkania jest dostępna w galerii na naszej stronie.

Facebook: Hospicjum Pomorze Dzieciom

Galeria zdjęć