Ljubljana Summer School

W dniach 3-21.07.2017 w Ljubljanie na Słowenii dr Katarzyna Stankiewicz uczestniczyła w Ljubljana Summer School.

Wakacyjna szkoła prowadzona jest od 18 lat na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu w Ljubljanie. Hasłem przewodnim szkoły jest: Take the Best from East& West...  i naprawdę tak się dzieje. W tym roku w szkole wzięło udział prawie 500 studentów z 38 państw z całego świata. Zajęcia prowadziło 31 nauczycieli z 16 krajów zarówno Europy, Azji jak i Ameryki Północnej.

- Prowadziłam zajęcia „Psychology for managers”, uczestniczyło w nich 36 studentów reprezentujących 14 państw z 5 kontynentów.  Zarówno dla mnie jak i studentów była to niesamowita i fantastyczna możliwość obserwowania i wykorzystywania w trakcie zadań różnorodności wszystkich uczestników, ich wiedzy, dotychczasowego doświadczenia, sposobów działania – opowiada dr Katarzyna Stankiewicz

Organizatorzy bardzo poważnie i skrupulatnie podeszli do obu składowych nazwy „Summer School”. Kwestie merytoryczne dotyczące uczestnictwa w zajęciach, zaliczeń, przeprowadzania i oceniania egzaminów były bardzo poważnie traktowane.

Jednak nie brakowało również bogatego programu turystyczno – rekreacyjnego. Jak podkreślają organizatorzy, nie tylko żeby pokazać piękno Słowenii ale także, aby żaden z uczestników nie pomylił już nigdy Słowenii ze Słowacją. :)

Galeria zdjęć