Konsul z Ambasady USA na WZiE

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu, zapraszają na spotkanie z dyplomatą amerykańskim 04 grudnia 2018r. o godz. 12:00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG. 

Pan Konsul Abraham Lee przedstawi trzy możliwości wyjazdowe do USA skierowane do studentów:
1) praktyki i staże studenckie oraz dla absolwentów w okresie 1 roku po ukończeniu studiów
2) studia drugiego stopnia - możliwości dofinansowania oraz proces aplikacyjny
3) programy wymiany wakacyjnej, niekolidujące z zajęciami w trakcie roku akademickiego

4 grudnia 2018 roku, wtorek, godzina 12:00
Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii, audytorium 007
Wstęp wolny.
Więcej informacji: http://bit.ly/konsulPG


Prelegenci:

Abraham Lee, Vice Consul, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Abraham Lee jest dyplomatą amerykańskim w randzie Vice - Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Przed przyjazdem do Polski pracował w Azji - na misji w Ho Chi Minh w Wietnamie. Przed wstąpieniem do korpusu dyplomatycznego USA pracował w Departamencie Sprawiedliwości USA. Pan Konsul ma świetny kontakt z młodzieżą i studentami, w poprzednim roku szkolnym prowadził kilkanaście spotkań informacyjnych.

Marek Witkowski, specjalista programów wakacyjnych, Camp Counselors USA - Poland, absolwent Uczelni oraz uczestnik programów. Marek Witkowski wysyła studentów i młodzież do Stanów Zjednoczonych. Współpracuje z 1134 pracodawcami na terenie USA, pomógł już 514 osobom wyjechać do Stanów. Jest ekspertem w 3 obszarach: studia wyższe, szkoła średnia oraz programy wymiany wakacyjnej. Doradza jak wykorzystać pobyt w USA do budowania kariery zawodowej.