Konkurs na artykuł do XXVI wydania Magazynu Deal

Jesteś studentem poszukującym najlepszej ścieżki kariery? Nowe technologie, ekonomia i biznes nie mają przed tobą tajemnic? Twoje ambitne cele i niezwykłe pragnienia wyróżniają cię na tle innych? Studenckie Koło Naukowe Inwestor, działające przy wydziale ekonomiczno-socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, ma dla Ciebie znakomitą propozycję. Zaprojektuj swoją ścieżkę kariery i #napiszdoDeala!

Deal to ogólnopolski magazyn, poruszający szeroko definiowaną tematykę ekonomiczno-biznesową. Każde kolejne wydanie jest jedyne w swoim rodzaju i cieszy się renomą wśród studentów, wykładowców oraz pracodawców z największych polskich miast. Partnerami projektu są liderzy sektora finansowego, a sam magazyn jest tworzony i wydawany wyłącznie przez studentów.

W XXVI wydaniu magazynu możesz rozwinąć swoje umiejętności dziennikarskie w jednej z pięciu sekcji:
• Felieton, 
• Warto wiedzieć, 
• Twoje inwestycje, 
• Twoja kariera,
• Makroekonomia.
Oprócz tradycyjnego tekstu możesz też z pomocą swojego wykładowcy stworzyć artykuł recenzowany.

Przy wysyłaniu publikacji pamiętaj o bibliografii!

Jeśli to właśnie Twój artykuł zostanie opublikowany w najbliższym wiosenno-letnim wydaniu magazynu, Staniesz się jedną z wyjątkowych osób, które zdobyły dodatkowe punkty do stypendium naukowego oraz rozpoznawalność i uznanie w środowisku biznesowym, co na pewno wzbogaci Twoje CV, a to z kolei pomoże zwiększyć Twoją konkurencyjność na rynku pracy. 

Pamiętaj, sukces uszczęśliwia i poszerza horyzonty. Zainwestuj w swoją przyszłość już dziś i #napiszdoDeala!

Swoją pracę wyślij do 7 lutego na adresartykul@magazyndeal.pl.