JESIENNO-ZIMOWE SPOTKANIA ONLINE Z PRACODAWCAMI -14/10/2020- FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND

Biuro Karier PG zaprasza na spotkanie z cyklu „ Jesienno-zimowe spotkania online z pracodawcami”.

Poznaj firmy zanim wejdziesz na rynek pracy!

Data: 14 października 2020 roku, godzina 12.00

Program spotkania:

12:00-12:40 Prezentacja firmy, informacje na temat możliwości stażowych

12:40 – 13:10 „Praca w obszarze jakości od kuchni” - spotkanie z Dyrektor Jakości we Flex, Dagmarą Trawińską

Prelegenci 

Dagmara Trawińska

Dyrektor Jakości, Flex 

Z firmą Flex związana od blisko 12 lat. Odpowiada za zapewnienie jakości produktów, procesów oraz serwisów realizowanych przez firmę. Z tematyką jakościową  jest związana od czasów studenckich - to wtedy zrozumiała że jest to kierunek, w którym chce się dalej rozwijać. Praca we Flex pozwoliła jej połączyć pasję z pracą. Na co dzień mama rezolutnej 5 latki.

Aneta Czoske

Specjalista ds. Kontaktów Biznes – Nauka na Polu Edukacyjnym, Flex

Z firmą Flex związana od blisko 4 lat. Odpowiada za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z otoczeniem naukowym, a także koordynuje realizację programów stażowych i rekrutuje stażystów. Dzięki pracy realizuje pasje współpracy z ludźmi i uczestnictwa w nieszablonowych projektach. Na co dzień pasjonatka aktywności na świeżym powietrzu, muzyki oraz szycia.

 

Ilość miejsc na spotkaniach jest ograniczona, dlatego już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie! Wystarczy założyć konto/ zalogować się na platformie Career Center i zarejestrować na wydarzenie.


Po rejestracji, na dzień przed wydarzeniem, na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link z zaproszeniem na spotkanie. Połączenie będzie realizowane przez platformę Webex lub MS Teams.


Zapraszamy !!!