International Career Day – targi pracy

 • Biuro Karier Politechniki Gdańskiej oraz Organizacja Studentów Zagranicznych PG zapraszają na International Career Day – targi pracy, które odbędą się 12 stycznia 2017 roku na Dziedzińcu im. Gabriela Fahrenheita. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  To już druga edycja wydarzenia, które w zeszłym roku cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów Politechniki Gdańskiej. International Career Day to okazja do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, którzy poszukują studentów i absolwentów z wykształceniem o profilu informatycznym, technicznym lub ekonomicznym, posługujących się dobrą znajomością języków obcych. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Gdańskiej.
  W gronie wystawców znajdują się takie firmy jak: Nokia, Thomson Reuters, Philips Lighting Poland Sp. z o.o., Federal-Mogul Powertrain, Gemalto, PwC Polska Sp. z o.o., State Street Bank, INTEK Sp. z o.o., Metsä Group etc.

  Ponadto podczas targów, doradca zawodowy Biura Karier PG oraz przedstawiciel Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Wojewódzkiego Urzędu Pracy udzielać będą porad z zakresu doradztwa zawodowego. To atrakcyjna oferta dla studentów rozpoczynających swoją przygodę na rynku pracy.

  W godzinach: 13:00 – 15:00, w sali 300 Gmachu Głównego PG, odbędzie się dla studentów warsztat „How to succeed in an interview”.

  Więcej informacji na stronie Biura Karier: http://pg.edu.pl/biuro-karier

  https://www.facebook.com/events/1439758392731652/