Dołącz do AIESEC!

 • A Ty, jaką historię stworzysz? Dołącz do AIESEC!

   

               Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Trójmieście jest miejsce,
  w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi? 

               Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC w Trójmieście, który od 43 lat działa przy Uniwersytecie Gdańskim zrzeszając 66 studentów z 6 trójmiejskich uczelni. Realizowane przez Stowarzyszenie projekty związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową w naszym rejonie. Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, studenci mogą spróbować swoich sił m. in. w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń. Działanie w projekcie to przede wszystkim praktyczna lekcja kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów, które są wymieniane jako jedne z najbardziej pożądanych przez pracodawców.

  Jeśli chcesz dołączyć do AIESEC w Trójmieście i aktywnie działać dla naszego regionu, zdobywać praktyczną wiedzę i poznać innych młodych, zaangażowanych ludzi, do 4 czerwca wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.aiesec.pl/rekrutacja i zdecyduj, w jakim kierunku chcesz rozwijać siebie i swoje otoczenie. Po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, by dać się lepiej poznać i pokazać swój punkt widzenia. Podczas zadania grupowego będziesz mieć okazję do skonfrontowania swoich pomysłów z pomysłami innych i wspólnie wypracujecie sposób ich realizacji. Ostatnim etapem rekrutacji jest wyjazd na konferencję, podczas której poszerzysz wiedzę o AIESEC, poznasz członków naszego Oddziału oraz osoby, z którymi będziesz pracować nad jednym z projektów.

   AIESEC jest największą, niezależną organizacją prowadzoną przez 70 000 młodych ludzi
  w 122 krajach świata. Od niemal 70 lat celem stowarzyszenia jest rozwój cech liderskich poprzez możliwość realizacji projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.

               Oddział Lokalny AIESEC w Trójmieście zaprasza do kontaktu drogą mailową aiesec.gdansk@gmail.com oraz do obserwowania wydarzenia na Facebooku na gd.aiesec.pl/facebook. Proces rekrutacji trwa od 15 maja do 4 czerwca 2017r.

  ##########

  KONTAKT DLA MEDIÓW:

  Kamila Laniecka

  Wiceprzewodnicząca ds. Marketingu

  AIESEC Polska Oddział Lokalny Gdańsk

  E-mail: kamila.laniecka@aiesec.net