VII Międzynarodowa Konferencja ENTIME

• W dniach 16-17 marca na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się VII Międzynarodowa Konferencja ENTIME pod tytułem: „Przedsiębiorczość we współczesnej gospodarce – szanse i wyzwania".

Konferencja jest w naszym regionie największym wydarzeniem poświęconym tematyce przedsiębiorczości i funkcjonowania przedsiębiorstw. Weźmie w niej udział ponad 100 osób, w tym goście z kilkunastu uczelni zagranicznych. Głównym celem konferencji jest podjęcie dyskusji nad szeroko rozumianą przedsiębiorczością, ze szczególnym uwzględnieniem szans oraz wyzwań, jakie niesie ze sobą funkcjonowanie we współczesnej gospodarce rynkowej.

Gościem specjalnym konferencji będzie profesor ekonomii stosowanej Alessandro Sterlacchini, z Wydziału Ekonomii Marche Polytechnic University, były prezes Włoskiego Stowarzyszenia Ekonomii i Polityki Przemysłowej. Wykład gościa specjalnego odbędzie się po inauguracji konferencji, planowanej 16 marca na godz. 9:00.

Data i miejsce konferencji:

16-17 marca 2017, godz. 9-17,

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej,