OD PRZEDSZKOLAKA DO PRZEDSIĘBIORCY

• Studenci II roku Zarządzania w ramach przedmiotu „Przedsiębiorczość” prowadzonego przez  dr inż. Anitę Richert-Kaźmierską przygotowali ciekawy projekt  mający na celu przybliżenie najmłodszym zagadnień z  zakresu przedsiębiorczości.  Słuchaczami i uczestnikami zajęć w formie zabawy były pięciolatki z Przedszkola nr 32 w Gdańsku.

Studenci Wydziału Zarządzania i Ekonomii przygotowali autorski projekt gry wraz ze wszystkimi rekwizytami a następnie w ciągu półtoragodzinnej zabawy poprowadzili zajęcia dla ponad 50 maluchów.

Powstał oryginalny projekt „Od przedszkolaka do przedsiębiorcy” dla dzieci w wieku przedszkolnym i  wczesnoszkolnym, który mógłby być wykorzystywany przez wychowawców i nauczycieli do stawiania pierwszych kroków w zakresie przedsiębiorczości!

Fotorelacja ze spotkania: