KONKURS CZERWONEJ RÓŻY

• Rozpoczęły się eliminacje do konkursu dla najlepszych studentów i kół naukowych. W konkursie mogą brać udział studenci ze szkół wyższych (publicznych oraz niepublicznych) województwa pomorskiego, posiadające uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich.

Harmonogram tegorocznej edycji Konkursu

• 05.04. Ostateczny termin składania wniosków do akceptacji dziekan Małgorzaty Gawryckiej
    • 21.04. Zakończenie eliminacji uczelnianych, termin dostarczenia materiałów nominowanych do Konkursu,
    • 15.05. Publiczna prezentacja nominowanych w kategorii "najlepszy student" i "najlepsze koło naukowe", Akademia Morska w Gdyni,
    • 21.05. Gala Konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, Dwór Artusa w Gdańsku.

Nagrody w konkursie

• Dla najlepszego studenta, samochód osobowy
    • Dla najlepszego koła naukowego, 12.000 zł

Wszelkie szczegóły dotyczące możliwośći udziału w konkursie oraz regulamin konkursu dostępne są pod adresem:

Załączone pliki